Kotły grzewcze - piece c.o.

z certyfikatami Ecodesign i 5. klasy

Na kotły z certyfikatem Ecodesign można uzyskać wysokie dofinansowanie.

Kotły z 5. klasą i Ecodesign

Przeglądnij nasze kotły – piece co spełniające wymagania 5. klasy i ecodesign. Kotły 5-klasy spełniają wszystkie normy emisyjne zgodnie z PN/EN 303-5:2012 (tzw. norma 5-klasy), wobec czego są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

maxx_pelet_agropelet_ecodesign

Maxx Pelet

kotły na pelet i agropelet
maxx_antracyt_ekogroszek_ecodesign

Maxx LE

kotły na ekogroszek lub antracyt
bawaria_koks_ekogroszek_ecodesign

BAWARIA K5

kotły na ekogroszek lub koks
piata_klasa_certyfikat_ecodesign

Nastała nowa era.

Od początku działalności tworzymy rozwiązania przyjazne Użytkownikom i środowisku naturalnemu.

SEKO – kotły z certyfikatami

5-klasa-piece

Kotły z 5. klasą

Przeglądnij nasze kotły - piece co spełniające wymagania 5. (najwyższej) klasy. Kotły 5-klasy spełniają wszystkie normy emisyjne zgodnie z PN/EN 303-5:2012 (tzw. norma 5-klasy), wobec czego są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Piece co SEKO
piece_co_kotly_ecodesign_maxxopt

Piece SEKO Maxx le

Kotły z zasobnikiem na ekogroszek i/lub antracyt
piece_co_kotly_ecodesign_bawariaop

Piece co z zasobnikiem BAWARIA K5

kotły na ekogroszek i / lub koks
piece_co_kotly_ecodesign_maxxpel_op

Piece z zasobnikiem MAxx Pelet

kotły automatyczne na pelet i agropelet

Kotły 5 klasy

Ekologiczne i niezawodne kotły 5 klasy  SEKO które przeszły rygorystyczne badania emisji spalin oraz otrzymały certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012 przedstawiamy wyżej.

Klasa 5. kotłów c.o. wprowadzona przez nowelizację normy PN EN 303-5, jest to klasa najlepsza - obowiązują w niej najbardziej restrykcyjne wymagania co do emisji i sprawności, a sprostać im potrafią tylko najlepsze urządzenia w Europie. Kocioł spełniający klasę 5. to gwarancja najniższej emisji CO, pyłów i węgla organicznego do atmosfery oraz wysokiej sprawności, co przekłada się m.in. na mniejsze zużycie paliwa. Ponadto urządzenia tej klasy objęte są często programem dofinansowań do ceny zakupu pieca.

5-klasa-piece
piece_co_kotly_ecodesign_maxxopt

Piece SEKO Maxx le

Kotły z zasobnikiem na ekogroszek i/lub antracyt
piece_co_kotly_ecodesign_bawariaop

Piece co z zasobnikiem BAWARIA K5

kotły na ekogroszek i / lub koks
piece_co_kotly_ecodesign_maxxpel_op

Piece z zasobnikiem MAxx Pelet

kotły automatyczne na pelet i agropelet

Kotły z Ecodesign

W tej kategorii znajdują się kotły SEKO zgodne z dyrektywą ECODESIGN - czyli spełniające najbardziej restrykcyjne normy emisji szkodliwych związków do środowiska naturalnego. Kotły z ECODESIGN są dotowane w programach rządowych m.in. Czyste Powietrze oraz w programach finansowanych przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska na terenie całego kraju. Dyrektywa UE - ECODESIGN często nazywana "ekoprojektem" - wejdzie w życie w 2020r. i zastąpi obecnie obowiązującą normę PN-EN 303-5:2012 czyli "5-klasę". Aby kocioł był zgodny z dyrektywą ECODESIGN jest badany m.in. pod kątem emisji: cząstek stałych PM (max. 40mg/m3), organicznych związków gazowych OGC (max. 20mg/m3), tlenku węgla CO (max. 500mg/m3) oraz tlenków azotu NOx (max. 350mg/m3). W SEKO przywiązujemy ogromną uwagę do ochrony środowiska naturalnego. Każdy kocioł który tworzymy, projektujemy tak, a by był przyjazny nie tylko dla Użytkownika ale i też dla środowiska. Stąd w naszej ofercie innowacyjne i ekologiczne kotły grzewcze, przewyższające obecnie obowiązujące normy ekologiczne.

Piece co z Ecodesign

Nasze kotły spełniają wymagania Ecodesign (Ekoprojektu). Poznaj nasze piece co z ecodesign.

Piece co SEKO z Ecodesign

Kotły grzewcze - piece c.o.
z 5. klasą i Ecodesign

Poznaj naszą ofertę - a w niej piece co w piątej klasie i z Ecodesign.

Produkujemy kotły centralnego ogrzewania (piece co), które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz restrykcyjne wymagania dotyczące emisji szkodliwych substancji. Znajdują się bowiem w 5 klasie emisji i posiadają certyfikat Ecodesign. Na tego typu kotły z certyfikatem Ecodesign można uzyskać wysokie dofinansowanie wynoszące nawet od 50 procent do 90 procent kosztów całej inwestycji! Jest to Program Ograniczania Niskiej Emisji, który proponuje dofinansowanie na kocioł. Korzystanie z takich kotłów przyczynia się do ochrony środowiska i ograniczenia emisji spalin emitowanych do atmosfery. Szczegółowe zasady tego programu dostępne są w każdym Urzędzie Miasta lub Urzędzie Gminy.

Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na Twoje pytania i dostarczymy Ci więcej informacji.

Zadzwoń do nas

+48 14 683 10 00

39-200 Dębica

ul. Transportowców 12

od poniedziałku do piątku

7:30 – 16:00 w soboty 8:00 - 12:00

Napisz do nas:

poczta@seko.pl