Producent kotłów c.o.

Jesteśmy uznanym producentem kotłów grzewczych na paliwa stałe pracującym na swoją reputację na rynku od ponad 40 lat. Przez cały ten czas pielęgnujemy pasję tworzenia innowacyjnych rozwiązań dzięki którym rośnie komfort życia Użytkowników naszych urządzeń.

Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie dostarczania im urządzeń grzewczych, których zakup będzie stanowił połączenie ekonomiczności, jakości i prostoty z zaawansowaną technologią, niską ceną urządzenia i niskimi kosztami eksploatacji.

Historia Firmy

Ponad 40-letnia historia SEKO to nie tylko dzieje marki od początku związanej z produkcją kotłów co, ale również opowieść o przedsiębiorstwie, którego korzenie sięgają niewielkiego zakładu rzemieślniczego. Właściciel pierwszego zakładu „SEKO”, Zbigniew Sitek rozpoczął swoją działalność 14. czerwca 1976r., kontynuując wieloletnie tradycje rodzinne. Jakość oferowanych wyrobów sprawiła, iż nieustannie następował dalszy rozwój firmy, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku od 1992 roku obok prostych kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe zaczęto produkować również piece gazowe.

Lata późniejsze przyniosły coraz większe zainteresowanie oferowanymi produktami z uwagi na wciąż rosnące rozmiary budownictwa jednorodzinnego – firma rozrastała się coraz bardziej. Nie wystarczał już wciąż przebudowany zakład w miejscowości Brzeźnica – wkrótce powstał kolejny zakład w Dębicy.

W ślad za tą inwestycją w 1995 roku poszedł zakup dużego zakładu w Brzostku i inwestycja w budowę fabryki kotłów w Ełku. Zmieniła się również technologia – tradycyjne maszyny zaczęto zastępować nowymi, nowoczesnymi. Firma jako jedna z pierwszych firm w Polsce już w 1996 roku zakupiła pierwszego robota spawalniczego.

Obecnie SEKO jako uznany producent piecy rozszerza swoją działalność zdobywając niedostępne do tej pory segmenty rynku krajowego oraz oferując swój produkt na rynkach wschodnich.

Promocja firmy na krajowych i międzynarodowych targach budownictwa oraz ogrzewania, a także uznanie w oczach klientów wyrobiły przedsiębiorstwu opinię dobrej marki, a otrzymane liczne nagrody i wyróżnienia najlepiej świadczą o poziomie oferowanych przez SEKO produktów.

SEKO wypracowało już sobie opinię dobrej marki – firma jest powszechnie znana na polskim rynku, zdobywa nowych klientów i ich uznanie, ciągle podnosi jakość oferowanych produktów. Jest przedsiębiorstwem znajdującym się w krajowej czołówce, dynamicznym i oferującym produkt zawsze najwyższej jakości.

SEKO to nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Czy wiesz że jesteśmy właścicielem aż trzynastu rozwiązań wpisanych do ochrony prawem patentowym?

Producent kotłów c.o. SEKO

Pasja i doświadczenie

Produkcja kotłów to nasza pasja którą realizujemy od ponad 40 lat.

Najlepsze materiały

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami!

Bogaty park maszynowy

Stawiamy na nowoczesne technologie

Innowacyjne rozwiązania

Wiele z rozwiązań zastosowanych w naszych piecach jest chronionych prawem patentowym.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem naszych kotłów czuwają niezależne laboratoria i ośrodki badawcze.

Bezpłatny transport

W trosce o komfort Użytkownika!

Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie dostarczania im urządzeń grzewczych, których zakup będzie stanowił połączenie ekonomiczności, jakości i prostoty z zaawansowaną technologią, niską ceną urządzenia i niskimi kosztami eksploatacji.

Jak powstają nasze piece c.o.?

Analiza potrzeb klientów.

Najważniejszy jest Użytkownik - to z myślą o nim powstają nasze urządzenia.

Tworzenie rozwiązań

Nasz zespół konstruktorów tworzy i bada różne rozwiązania. To jeden z najważniejszych - i najdłużej trwających - etapów.

Testy

Współpracujemy z niezależnymi ośrodkami badawczo - naukowymi które dokonują weryfikacji naszych rozwiązań. Bezpieczeństwo urządzenia jest dla nas priorytetem!

Wdrożenie

Dokładnie sprawdzony produkt trafia na rynek 🙂

Translate »