Producent pieców c.o. SEKO

producent piecy producent kotłów piecówJesteśmy uznanym producentem kotłów grzewczych na paliwa stałe pracującym na swoją reputację na rynku od ponad 40 lat.

Właściciel pierwszego zakładu „SEKO”, Zbigniew Sitek rozpoczął swoją działalność 14. czerwca 1976r., kontynuując wieloletnie tradycje rodzinne. Firma była wtedy niewielkim zakładem rzemieślniczym produkującym proste kotły centralnego ogrzewania.
Jakość oferowanych wyrobów sprawiła, iż nieustannie następował jej dalszy rozwój, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku od 1992 roku zaczęła produkować również piece gazowe.

Lata późniejsze przyniosły coraz większe zainteresowanie oferowanymi produktami z uwagi na wciąż rosnące rozmiary budownictwa jednorodzinnego – firma rozrastała się coraz bardziej. Nie wystarczał już wciąż przebudowany zakład w miejscowości Brzeźnica – wkrótce powstał kolejny zakład w Dębicy.
W ślad za tą inwestycją w 1995 roku poszedł zakup dużego zakładu w Brzostku, który zaadaptowany został na cele produkcyjne. Zmieniła się również technologia – tradycyjne maszyny zaczęto zastępować nowymi, nowoczesnymi. Firma jako jedna z pierwszych firm w Polsce już w 1996 roku zakupiła pierwszego robota spawalniczego.

Obecnie SEKO jako uznany producent piecy rozszerza swoją działalność zdobywając niedostępne do tej pory segmenty rynku krajowego oraz oferując swój produkt na rynkach wschodnich. Promocja firmy na krajowych i międzynarodowych targach budownictwa oraz ogrzewania, a także uznanie w oczach klientów wyrobiły przedsiębiorstwu opinię dobrej marki. Otrzymane liczne nagrody i wyróżnienia najlepiej świadczą o poziomie oferowanych przez „SEKO” produktów. „SEKO” wypracowało już sobie opinię dobrej marki – firma jest powszechnie znana na polskim rynku, zdobywa nowych klientów i ich uznanie, ciągle podnosi jakość oferowanych produktów. Jest przedsiębiorstwem znajdującym się w krajowej czołówce, dynamicznym i oferującym produkt zawsze najwyższej jakości.

Producent kotłów c.o. SEKO

Naszą misją od blisko 40 lat jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie dostarczania im urządzeń grzewczych, których zakup będzie stanowił połączenie ekonomiczności, jakości i prostoty z zaawansowaną technologią, niską ceną urządzenia i niskimi kosztami eksploatacji.

Dzięki dwóm zakładom produkcyjnym na terenie Polski oraz rozwiniętej sieci logistycznej działamy na terenie całego kraju zapewniając naszym klientom wygodny bezpłatny transport.

Producent kotłów co SEKO –  producent pieców, producent piecy, produkcja kotłów grzewczych na paliwa stałe z ponad 40letnim doświadczeniem!

Producent kotłów (piecy) c.o.

Pasja i doświadczenie

Produkcja kotłów to nasza pasja którą realizujemy od ponad 40 lat.

Najlepsze materiały

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami!

Bogaty park maszynowy

Stawiamy na nowoczesne technologie

Innowacyjne rozwiązania

Wiele z rozwiązań zastosowanych w naszych piecach jest chronionych prawem patentowym.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem naszych kotłów czuwają niezależne laboratoria i ośrodki badawcze.

Bezpłatny transport

W trosce o komfort Użytkownika!

Producent pieców c.o. SEKO

kotły grzewcze tworzone z myślą o Użytkowniku

Producent kotłów grzewczych SEKO - nasz zespół

Wojciech Pęcak

Dział Obsługi Klienta

Dorota Drozd

Dział Obsługi Klienta

Dorota Wierciszewska

Dział Obsługi Klienta

Piece z zasobnikiem SEKO

Bogate doświadczenie i pasja tworzenia

Ponad 40 lat doświadczenia w produkcji kotłów c.o.

Najlepsze materiały

dbamy o jakość naszych produktów - czuwają nad nią również akredytowane laboratoria

Nowoczesne rozwiązania

nieustannie podnosimy komfort użytkowania kotłów c.o. na paliwa stałe

Bezpieczeństwo użytkowania

Cicha automatyczna praca

Automatyczne czyszczenie

Seko - producenci pieców, producent piecy, producent kotłów, piece producent, producenci piecy, producenci kotłów

kotły piece, kotły co, producent pieców co, piece do centralnego, piece kotły co, kotły i piece, piec co, piece co, piec centralnego ogrzewania, piec do centralnego, kotły grzewcze, piece co, producent kotłów co, piece i kotły co, producent kotłów, piece grzewcze, producenci pieców co, piece centralnego ogrzewania, piece na ekogroszek, jaki piec co, kotły, piec kocioł co, kotły com, kotły co z podajnikiem, producent piecy co, piece pleszew, piec kocioł, kotły co producent, piece kotły, piece przemysłowe i kotły, kotły piece co, piece i kotły, piece co producent, piece co z, kotły i piece, piec na ekogroszek, piec co na drewno, kotły na biomasę, www piece co, producenci piecy co, kocioł co, kotły co ranking, kotły automatyczne, pleszew piece co, alegro piece co, piece centralnego, piece co z, kocioł na biomasę, piec pleszew, piece na biomasę, jaki piec co wybrać, piec węglowy co, piec co na ekogroszek, piece co miałowe, spiece do centralnego ogrzewania, co piece, producenci kotłów co, co kotły, kotly.pl

Jak powstają nasze piece c.o.?

Analiza potrzeb klientów.

Najważniejszy jest Użytkownik - to z myślą o nim powstają nasze urządzenia.

Tworzenie rozwiązań

Nasz zespół konstruktorów tworzy i bada różne rozwiązania. To jeden z najważniejszych - i najdłużej trwających - etapów.

Testy

Współpracujemy z niezależnymi ośrodkami badawczo - naukowymi które dokonują weryfikacji naszych rozwiązań. Bezpieczeństwo urządzenia jest dla nas priorytetem!

Wdrożenie

Dokładnie sprawdzony produkt trafia na rynek 🙂

Translate »