co_piece_automatyczne czyszczenie

TechnoLogiczna rewolucja – prawdopodobnie najbezpieczniejsze kotły na rynku z wieloma ciekawymi rozwiązaniami.

ekor_kotly_piece_z_zasobnikiem

Kotły automatyczne z zasobnikiem typoszeregu EKO-R. Piece c.o. tego typoszeregu wyposażone są m.in. w system CLEAN PROTECT.

ignis_kotly_podwojne_piece

Kotły podwójne IGNIS – połączenie dwóch urządzeń: dwa piece co w jednej zabudowie. Niewielkie rozmiary, ogromne możliwości!

Prawdopodobnie najlepszy palnik retortowy.

Nasze piece z zasobnikiem wyposażone zostały w jeden z najlepszych palników na rynku.

kotly_pelet_pellet

Piec co automatyczny przeznaczony do spalania przede wszystkim peletu – kocioł na biomasę w piątej, najwyższej klasie wg PN-EN 303-5:2012.

eko_piece_z_dolnym_spalaniem

Kotły zasypowe z dolnym spalaniem typoszeregu EKO II-N. Piec dolnego spalania tej serii to sprawdzone i uznane rozwiązanie.

Tradycyjne kotły zasypowe działające w systemie górnego spalania typoszeregu SEKO. Piece węglowe SEKO od lat cieszą się ogromnym powodzeniem.

Tradycyjne kotły zasypowe działające w systemie górnego spalania typoszeregu SEKO. Piece węglowe SEKO od lat cieszą się ogromnym powodzeniem.

System CLEAN PROTECT

Łatwe czyszczenie kotła c.o.

Nasze kotły z zasobnikami zostały wyposażone w unikalny system CLEAN PROTECT – wszystko w trosce o Twoją wygodę!

Kotły grzewcze na paliwa stałe

Piece z zasobnikiem SEKO

Bogate doświadczenie i pasja tworzenia

Ponad 40 lat doświadczenia w produkcji kotłów c.o.

Najlepsze materiały

dbamy o jakość naszych produktów - czuwają nad nią również akredytowane laboratoria

Nowoczesne rozwiązania

nieustannie podnosimy komfort użytkowania kotłów c.o. na paliwa stałe

Bezpieczeństwo użytkowania

Cicha automatyczna praca

Automatyczne czyszczenie

Kotły grzewcze SEKO

kotły piece, kotły co, producent pieców co, piece do centralnego, piece kotły co, kotły i piece, piec co, piece co, piec centralnego ogrzewania, piec do centralnego, kotły grzewcze, piece co, producent kotłów co, piece i kotły co, producent kotłów, piece grzewcze, producenci pieców co, piece centralnego ogrzewania, piece na ekogroszek, jaki piec co, kotły, piec kocioł co, kotły com, kotły co z podajnikiem, producent piecy co, piece pleszew, piec kocioł, kotły co producent, piece kotły, piece przemysłowe i kotły, kotły piece co, piece i kotły, piece co producent, piece co z, kotły i piece, piec na ekogroszek, piec co na drewno, kotły na biomasę, www piece co, producenci piecy co, kocioł co, kotły co ranking, kotły automatyczne, pleszew piece co, alegro piece co, piece centralnego, piece co z, kocioł na biomasę, piec pleszew, piece na biomasę, jaki piec co wybrać, piec węglowy co, piec co na ekogroszek, piece co miałowe, spiece do centralnego ogrzewania, co piece, producenci kotłów co, co kotły, kotly.pl

Jak powstają nasze piece c.o.?

Analiza potrzeb klientów.

Najważniejszy jest Użytkownik - to z myślą o nim powstają nasze urządzenia.

Tworzenie rozwiązań

Nasz zespół konstruktorów tworzy i bada różne rozwiązania. To jeden z najważniejszych - i najdłużej trwających - etapów.

Testy

Współpracujemy z niezależnymi ośrodkami badawczo - naukowymi które dokonują weryfikacji naszych rozwiązań. Bezpieczeństwo urządzenia jest dla nas priorytetem!

Wdrożenie

Dokładnie sprawdzony produkt trafia na rynek 🙂

Translate »